физички напад

Ckaндaл: Пpeтeпaн бpaтoт нa Имер Селмани нa paбoтнo мecтo

На 25.12.2020 во 18.30 часот во СВР Скопје, Б.С.(50) од с.Шишево, скопско пријавил дека околу 14.50 часот додека бил на работно место во фирма на подрачје на Ѓорче Петров бил физички нападнат од Л.Б. Се преземаат мерки за расчистување...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...
- Advertisement -spot_img