August 18, 2022, 11:51 pm

Ѕвездите на гранд

Исак Шабановиќ нaпaднат во кафуле од страна на жена – „Ова прв пат ми се случува“

Исак Шабановиќ, финалистот на „Ѕвездите на Гранд“ минатата сезона, беше еден од фаворитите за победа, а сега откри дека неодамна бил нападнат во кафуле. „Завчера пијам кафе и ми приоѓа една жена и ми рече кој си ти, пејач? Ти...

Шпaнска сeрија: Шoк за Цеца – Карлеуша се врaќа во жирито на Грaнд?

Новата сезона на музичкиот натпревар „Гранд-ѕвезди“ почна добро, луѓето го следат, коментираат, а челниците задовлно ги тријат рацете поради високиот рејтинг. Иако доста се полемизираше дали Цеца Ражнатовиќ, која седна на столчето на Јелена Карлеуша, ќе привлече исто внимание како...

(Видео) Хит на социјалните мрежи: Како изгледа кога Цеца и Карлеуша се заедно во „Ѕвездите на Гранд“

Монтажа со Цеца Ражнатовиќ и Јелена Карлеуша од „Ѕвездите на Гранд“ е хит на социјалните мрежи, а оваа сцена дефинитивно нема да имате прилика да ја видите на телевизија. Имено, откако Јелена си замина од „Ѕвездите на Гранд“, Цеца стана...

Победничката на “Ѕвездите на Гранд” Џејла Рамовиќ ја напушта музичката кариера, еве што планира следно

Младата пејачка Џејла Рамовиќ моментално престојува во Шпанија, поточно во Барселона, од каде што неодамна им се обрати на своите следбеници и откри добри вести. Џејла ужива со својата мајка и сестрите во Барселона, а на својот Инстаграм во една...

(Видео) На Марија ќе и недостасува Карлеуша: Сподели емотивна снимка од нивните заеднички моменти

Поп -пејачката Марија Шерифовиќ сними нов влог, кој го објави на својот канал на Јутјуб, а главна тема и беше поп -sвездата Јелена Карлеуша. За време на нивното учество на овој музички натпревар, Марија и Јелена беа членови на жирито...

(Видео) Ја прашаа Цеца дали има трема бидејќи седи на местото на Карлеуша – за нејзиниот одговор долго ќе се зборува

Фолк sвездата Цеца Ражнатовиќ за прв пат се појави на снимањето на музичкиот натпревар „Звездите на Гранд“, каде што ќе биде еден од членовите на стручното жири од оваа сезона. Цеца е постојана членка на жирито на Звездите на Гранд...

(Фото) Рaскoшнoто дeкoлтe во пpеден план – Цеца се пoјави на снимaњeто на “Ѕвездите на Гранд”

Фолк ѕвездата Цеца Ражнатовиќ првпат се појави на снимањето на музичкото натпреварување „Ѕвездите на Гранд“, каде оваа сезона ќе биде дел од стручното жири. Од оваа сезона Цеца станува редовен член на жирито, а како што претходно откри потпишала тригодишен...

Еве кoлкy ќе бидe плaтeна Цеца за да ја зaмeни Кaрлeуша во “Ѕвездите на Гранд”

Неверојатни 200.000 евра за една сезона ќе ѝ бидат исплатени на Светлана Ражњатовиќ-Цеца за да ја замени Јелена Карлеуша во тв-шоуто „Ѕвездите на Гранд“, и со тоа таа ќе биде најплатена од сите во жирито, пишува Мондо, а дознава...

Ќе ви се сврти од сумата: Цеца ќе биде најплатениот член на жирито на „Ѕвездите на Гранд“ досега

Фановите на Карлеуша во тага го покажуваат својот бес на социјалните мрежи, а оние кои ја сакаат Цеца се радуваат и се сладат. Неверојатни 200.000 евра за една сезона ќе ѝ бидат исплатени на Светлана Ражњатовиќ-Цеца за да ја замени...

Тајна средба на Цеца и Саша Поповиќ непосредно пред официјалната објава дека таа е новиот член на жирито во “Ѕвездите на Гранд”

Цеца Ражнатовиќ е снимена за време на тајната посета со Саша Поповиќ на Безаниска коса, два дена пред Гранд да испрати официјална објава дека се договориле со фолк sвездата за нејзиното учество на натпреварот на „Ѕвездите на Гранд“. Пред да...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...
- Advertisement -spot_img