December 1, 2023, 10:01 am

љубовница

(Видео) Оваа снимка ќе ве насмее до солзи: Ја одвел љубовницата во кино а таму го пречекала неговата сопруга

Еден маж одлучил да ја одведе својата љубовница во кино. Мислел дека неговата сопруга никогаш нема да дознае, но сепак се случило она на што никогаш не се понадевал. Видеото, кое го обиколи светот и забави 20 милиони луѓе, е...

Драма: Директорот на Охридската болница се степал за атер на неговата љубовница?

Од извори во охридската полиција дознаваме дека во Охрид се случувало вистинска насилна љубовна драма, а централен лик бил ни помалку ни повеќе туку директорот на охридската болница Горан Балески. Балески вечерта бил повикан во станот на неговата љубовница, инаку...

МУ БИЛА ЉУБОВНИЦА, НО ТОЈ РЕШИЛ ДА СЕ ОЖЕНИ СО ДРУГА:Еве како му се одмаздила на свадбата

Мајра Ангел, келнерка од Лас Вегас ги шокирала сватовите на својот поранешен љубовник, Кори Перлсон, затоа што пред венчавката направила лажен профил на Инстаграм под името „Летна афера". А таму ставала фотографии од нејзе и младоженецот. Под секоја од тие...

ГО ФАТИ СОПРУГОТ СО ЉУБОВНИЦАТА: Му скокна на хаубата од автомобилот…..

Бесна жена која го фатила мажот во неверство, снимена е како со него и неговата љубовница се пресметува среде бел ден во Кина.На шокантната снимка која ја снимил случаен минувач се гледа жена која седи на хауба од автомобилот...

СКАНДАЛ ВО БЕЛАТА КУЌА:Љубовницата на Трамп од почетокот е покрај семејството

Има само 29 години, а веќе е главно лице од доверба на Трамп. Разводот на Меланија и Доналд Трамп неколку недели беше тема број еден во новинарските кругови, а гласите посебено ги подгреал фактот дека пред доаѓањето во Давос на...

(Видео)ВАКВА СНИМКА НЕМАТЕ ВИДЕНО: Жена го фати својот сопруг со љубовницата и настана хаос

Сопруга го фати својот неверен сопруг додека седеше во кафуле со својата љубовница. А тогаш... https://www.youtube.com/watch?v=VQGLiAHP_us
- Advertisement -spot_img

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...
- Advertisement -spot_img