January 17, 2022, 5:55 am

напад во јавен превоз

Скандалозни сцени во белградски автобус: Нападна дедо затоа што „го погледнал“

На социјалните мрежи се појави видео на кое се гледа како момче вербално злоупотребува, напаѓа и малтретира постар човек во автобус.Имено, младиот човек реагираше бурно откако постариот господин го погледна сосема случајно, а по вториот инцидент, возачот на автобусот...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Десетте најзначајни настани во светот во 2021 година

10. Договорот за AUKUS На 15 септември, претседателот Џо Бајден, австралискиот премиер Скот Морисон и британскиот премиер Борис Џонсон заеднички...
- Advertisement -spot_img