January 17, 2022, 3:17 am

Бекута со објавата за Мрка ги pacплака сите

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Ана Бекута се огласи на социјалните мрежи со емотивна фотографија и стих од своја песна, по повод смртта на долгогодишниот партнер Милутин Мркоњиќ Мрка.

Српскиот политичар и претседател на СПС и народен пратеник Мркоњиќ(79) почина во Белград на Институтот за кардиоваскуларни болести Дедиње, а сега пејачката им натера солзи во очите на сите.

Имено таа објави фотографија на која сега покојниот партнер ја гушка, па напишала стихови од своја песна:

Секој ден од нашата љубов се два дена сеќавање.

Latest News

Десетте најзначајни настани во светот во 2021 година

10. Договорот за AUKUS На 15 септември, претседателот Џо Бајден, австралискиот премиер Скот Морисон и британскиот премиер Борис Џонсон заеднички...

More Articles Like This