January 17, 2022, 4:26 pm

(ВИДЕО) OPEL INSIGNIA: Изглeдoт е нeвeројaтeн

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Opel ја претстави редизајнираната Insignia. Акцентот на измените кај неа е ставен на новата генерација на IntelliLux LED матрикс светлата, кои одлично се вклопуваат во новиот лик на моделот. А како тој изгледа во лимузинска и караван изведба, погледнете во ова засега единствено видео. Повеќе после официјалната презентација, планирана за почетокот на јануари на салонот во Брисел.

Latest News

Десетте најзначајни настани во светот во 2021 година

10. Договорот за AUKUS На 15 септември, претседателот Џо Бајден, австралискиот премиер Скот Морисон и британскиот премиер Борис Џонсон заеднички...

More Articles Like This