January 17, 2022, 4:55 pm

(Видео) Го понесоа емоциите: Македонски навивач го иckина тапанот додека ги бодреше фудбалерите

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Македонски навивач на трибините во Будимпешта стана хит на социјалните мрежи бидејќи поради неговото жестоко навивање, не забележа дека тапанот во кој удираше е искинат.

Видеото бргу стана хит на социјалните мреже, а коментарите се полни со поддршка за навивачот и неговото бодрење.

Latest News

Десетте најзначајни настани во светот во 2021 година

10. Договорот за AUKUS На 15 септември, претседателот Џо Бајден, австралискиот премиер Скот Морисон и британскиот премиер Борис Џонсон заеднички...

More Articles Like This