January 24, 2022, 11:57 am

(Видео) Груевски ве пpeдупpeди за мигрантите: Останаа уште две точки од планот за кој говореше екс премиерот

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Некогашен жесток критичар на Никола Груевски јавно признава дека не можел да замисли дека некогаш ќе го постира екс премиерот.

По 4 години од власт Твитерџијата објави видео каде Груевски најавува што се ќе стори Заев.

Остануваат уште две точки од најавените:

Latest News

Десетте најзначајни настани во светот во 2021 година

10. Договорот за AUKUS На 15 септември, претседателот Џо Бајден, австралискиот премиер Скот Морисон и британскиот премиер Борис Џонсон заеднички...

More Articles Like This