January 24, 2022, 12:35 pm

(Видео) Пoлицaјка фатeнa на дeло какo се бaкнува со зaтвoрeник

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Затворска полицајка дала отказ откако во јавноста биле објавени снимки на кои се гледа како се бакнува со затвореник во затворот Адивел во Шкотска. Извори блиски до полицајката откриле дека таа не знаела оти ја снимаат и дека на таков чекор, отказ, се решила заради притисокот што го трпела.

Инаку, во видеото се гледа како затвореникот го мести телефонот со намера да ја сними посетата на полицајката.

Таа ја отвора вратата, а тој ја повлекува кон себе и се бакнуваат. Жената не се противи, напротив меѓу бакнежите и разговараат. Откако полицајката заминува, затвореникот ја гаси камерата.

Видеото можете да го погледнете ТУКА.

Latest News

Десетте најзначајни настани во светот во 2021 година

10. Договорот за AUKUS На 15 септември, претседателот Џо Бајден, австралискиот премиер Скот Морисон и британскиот премиер Борис Џонсон заеднички...

More Articles Like This