January 17, 2022, 4:44 am

(Видео) Следете во живо: Мини митинг на ВМРО-ДПМНЕ во Вевчани

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

ВМРО-ДПМНЕ вечерва ќе одржи мини митинг во Вевчани. На истиот ќе се обрати лидерот на партијата, Христијан Мицкоски.

Мини митингот следете го во живо.

Latest News

Десетте најзначајни настани во светот во 2021 година

10. Договорот за AUKUS На 15 септември, претседателот Џо Бајден, австралискиот премиер Скот Морисон и британскиот премиер Борис Џонсон заеднички...

More Articles Like This