January 17, 2022, 6:20 pm

(Видео) Следете во живо: Мини митинг на ВМРО-ДПМНЕ во Демир Хисар

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

ВМРО-ДПМНЕ денеска ќе одржи мини митинг во Демир Хисар на кој ќе се обрати и лидерот на партијата Христијан Мицкоски.

Мини митингот следете го во живо.

Latest News

Десетте најзначајни настани во светот во 2021 година

10. Договорот за AUKUS На 15 септември, претседателот Џо Бајден, австралискиот премиер Скот Морисон и британскиот премиер Борис Џонсон заеднички...

More Articles Like This