January 19, 2022, 11:53 pm

(Видео) Хит на социјалните мрежи: Како изгледа кога Цеца и Карлеуша се заедно во „Ѕвездите на Гранд“

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Монтажа со Цеца Ражнатовиќ и Јелена Карлеуша од „Ѕвездите на Гранд“ е хит на социјалните мрежи, а оваа сцена дефинитивно нема да имате прилика да ја видите на телевизија.

Имено, откако Јелена си замина од „Ѕвездите на Гранд“, Цеца стана нов член на жирито, а многумина се прашуваат како би изгледало ако се најдат двете пејачки во Гранд.

На Инстаграм се појави монтажа, односно видео од Карлеуша од минатата сезона и видео од Цеца од пред неколку емисии.

Духовитата монтажа насмеа многу, а коментарите под неа се дека баш би сакале да ги видат двете во еден таков дуел.

Видеото погледнете го ТУКА.

Latest News

Десетте најзначајни настани во светот во 2021 година

10. Договорот за AUKUS На 15 септември, претседателот Џо Бајден, австралискиот премиер Скот Морисон и британскиот премиер Борис Џонсон заеднички...

More Articles Like This