January 18, 2022, 2:31 am

(Видео)„Елено ќерко Елено” изведена од српските претставници на детската Евровизија

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Српските претставници на детската евровизија ја со одлилна изведба на „Елено ќерко Елено”, објавува на инстаграм @boemot2.0

Погледнете ја нивната изведба на Инстаграм тука.

Latest News

Десетте најзначајни настани во светот во 2021 година

10. Договорот за AUKUS На 15 септември, претседателот Џо Бајден, австралискиот премиер Скот Морисон и британскиот премиер Борис Џонсон заеднички...

More Articles Like This