January 27, 2022, 9:09 am

ДЕНЕС – СОНЧЕВ ДЕН!

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

 Денес (23.09.2016) времето во Македонија ќе биде сончево но релативно свежо. Ќе дува слаб до умерен ветер претежно од северен правец. Температурата ќе се движи во интервал од 15 до 22 степени.

14459935_1056060691176304_445859680_n

Временската прогноза ја подготви:

Славчо Попоски

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...

More Articles Like This