December 10, 2022, 3:35 am

Ева 3aeва во шик kpeација со отkaчени детали

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Внуката на премиерот Зоран Заев, Ева Заева воодушевува со модната комбинација.

Досегашните резултати потврдуваат дека во Ева Заева лежи огромен моден потенцијал. Ако се разгледаат нејзините фотографии на социјалните мрежи, станува јасно дека Заева би можела одлично да се реализира и во улогата на модел.

За секоја објавена фотографија добива низа позитивни коментари од оние кои ја поддржуваат, но и од оние кои се восхитуваат на нејзината убавина.

Таа ретко споделува фотографии на социјалните мрежи, но успеавме да забележиме едно супер модно издание од Ева од фотографии кои ги сподели нејзината мајка Славица.

На фотографиите Ева е вистинска шик девојка во креација со откачени детали.
Фустанот кој го носи е еден од водечките трендови моментално, а особено впечатливи се деталите на него. Розевите ленти му даваат нота на разиграност, а таа одлично ги искомбинирала со чанта во истата розева боја.

Интересен е и самиот микс од бои за кои Ева се одлучила, па со комбинацијата се одлучила да понесе и мантил во беж боја, кој одлично се вклопува со целиот изглед.

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...

More Articles Like This