January 28, 2022, 12:41 pm

Мицкоски со порака од Водно

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Последни подготовки пред зимската сезона. Крајот на Ноември, Водно и градот убав! Есента со сета своја убавина…, напиша лидерот на ВМРО ДПМНЕ, Христијан Мицкоски.

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...

More Articles Like This