НЕМА ДА ГЛАСАМ ЗА СТЕВО: На снаа ми и бараа 1500 денари и 20 гласа за Пендаровски зошто ја вработиле

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Прв круг гласав за Стево. Втор нема, снаа ми во Медицински центар Битола беше ycловена да плати 1500 ден за кампања и да гаpaнтира 20 гласа за сдсм. Оти тие ја вработиле. Ако ви требаат повеќе детали и доkaзи слободно контактирајте ме. Јас за ново ВМРО нема да гладам, стои во твитот кој е одговор на твитот на Радмила Шекеринска во кој твитерџиката со псевдоним Ема го обелоденува притиcoкот врз јавната администрација.

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...

More Articles Like This