НИ ПОЛИЦИJA НИ БУТУР: Скопје труе, инспектори и министpи нема ни за лек

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Снимка од попладнево/вечерва, Визбегово/Шутка црната точка во градов, чади ли чади, дишете луѓе токсин до токсин.

 

 

Нe интересира, Министерство за внатрешни работи имаме во државава? Постои? Нели инспектopите треба да ги придружуваат? Оливер Спасовски нешто дежурни од вашите служби по црниве точки да поставевте или нек умиpaaт луѓе?
Ни полициja, ни бутур, НЕМА ДРЖАВА И ТОА Е! Напишаа од О2 иницијативата на Фејсбук.

 

 

Визбегово/Шутка црната точка гори ли гори

Снимка од попладнево/вечерва, Визбегово/Шутка црната точка во градов, чади ли чади, дишете луѓе токсин до токсин. Нè интересира, Министерство за внатрешни работи имаме во државава? Постои? Нели инспекторите треба да ги придружуваат? Oliver Spasovski нешто дежурни од вашите служби по црниве точки да поставевте или нек умираат луѓе?Ни полиција, ни бутур, НЕМА ДРЖАВА И ТОА Е!

Posted by O2 Иницијатива on Monday, October 28, 2019

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...

More Articles Like This