January 17, 2022, 5:52 am

Сообраќајkа меѓу две возилa на „Илинденска“, три лица пренесени во болницa

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Сообраќајна несреќа меѓу две возила се случи вечерва околу 19 часот на булеварот „Илинденска“, пред кафе бар Трибека.
Во несреќата, едно лице е потешко повредено, а две други лица се со полесни повреди и сите се пренесени во болница.
Во тек е увид за причините на несреќата

Latest News

Десетте најзначајни настани во светот во 2021 година

10. Договорот за AUKUS На 15 септември, претседателот Џо Бајден, австралискиот премиер Скот Морисон и британскиот премиер Борис Џонсон заеднички...

More Articles Like This