December 10, 2022, 4:19 am

СПАНЏАРСКА ГО 3AПAЛИ ИНСТАГРАМ: Водителката објави нови же*ки фотографии

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Познатата водителка како и повеќето свои колешки топлите летни денови ги минува на плажа.

Но она по што можеби оваа убавица се разликува од останатите е тоа што таа едноставно не заборава своите обожаватели на Инстаграм да ги потсети на своето згодно тело.

Имено, таа редовно објавува фотографии на кои во преден план е нејзиното згодно тело во тренди костими за капење, а големо внимание привлече и со последната со која ги почести фановите.

Таа позира покрај морето во бикини, а во преден план е нејзиното преубаво тело кое е доведено до совршенство.

„Посакај си желба. Можеби и таа те посакува тебе. Добро утро“, напиша убавата водителка под фотографијата.

Таа во ова летно издание изгледа стегнато и максимално провокативно, како да излегла од Вог, па за само неколку часа доби неколку илјади лајкови.

Но, покрај нејзиното тело на кое не можете да му најдете маана, корисниците на социјалните мрежи забележаа дека водителката е намачкана со масло за сончање и дека поради тоа изгледа уште попровокативно.

Што мислите вие?

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...

More Articles Like This