January 19, 2022, 11:45 pm

Тони Михајловски зa нoвиoт cквep на Шилегов: „Кoj знae штo мy ce глeдa нa нeгo дeкa нaпpaвил“

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Кој знае што му се гледа на него дека направил, напиша на социјалните мрежи актерот Тони Михајловски коментирајќи го отворањето на новиот сквер кај амбулантата Идадија.

Објавата на Фејсбук може да ја погледнете ТУКА.

Latest News

Десетте најзначајни настани во светот во 2021 година

10. Договорот за AUKUS На 15 септември, претседателот Џо Бајден, австралискиот премиер Скот Морисон и британскиот премиер Борис Џонсон заеднички...

More Articles Like This