January 19, 2022, 7:56 am

Фејсбук повторно пaдна

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Дел од корисниците на социјалната мрежа „Фејсбук“, пријавија денеска прекини на страницте, два месеци по големиот прекин кој ја чинеше компанијата милиони долари.

Некои корисници имаа проблеми со пристапот во 12:30 часот попладнево.

Засега не е познато во кои делови биле поголемиот дел од пријавите за прекин. Засега нема информација од компанијата за што станува збор.

Latest News

Десетте најзначајни настани во светот во 2021 година

10. Договорот за AUKUS На 15 септември, претседателот Џо Бајден, австралискиот премиер Скот Морисон и британскиот премиер Борис Џонсон заеднички...

More Articles Like This