January 17, 2022, 5:53 am

(Фото) Ги имa caмo 100 вo cвeтoт: Лепа Брена го почести синот со автомобил кој е eдинcтвeн вo Србија – од cyмaтa ќe ви ce зaвpти вo глaвa

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Речиси целиот регион зборува за семејството Живојиновиќ овие денови, особено за подарокот што пејачката Лепа Брена му го купила на најмалиот син Виктор.

Станува збор за автомобил од марката BMW M5 F90 кој е во вредност од 150 илјади евра.

Доказ дека пејачката не штедела ниту евро за својот миленик и најмал наследник е фактот што тој е првиот што го има овој автомобил во Србија.

-Автомобилот што Брена му го купи на синот е произведен 2020 година, а во целиот свет има само 100 такви, а во нашата земја е увезен само еден таков, тој на Виктор. Кога ја доби колата тој одлепи од среќа, вели извор близок до семејството.

Тој додава дека Виктор веднаш сакал да биде впечатлив па ставил и персонализирани регистарски таблички.

Latest News

Десетте најзначајни настани во светот во 2021 година

10. Договорот за AUKUS На 15 септември, претседателот Џо Бајден, австралискиот премиер Скот Морисон и британскиот премиер Борис Џонсон заеднички...

More Articles Like This