January 17, 2022, 5:40 am

(Фото) Неверојатна трансформација: Антониа Гигоска ослабна 21 килограм, па се рaсоблече покрај базен во Анталија

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Транформацијата на младата и талентирана пејачка и тоа како и годеше, а сега се пофали со резултатот. Имено Антониа Гигоска со здрав начин на исхрана и физичка активност своето тело го доведе со совршеноство, а сега објави и фотографија во бикини. Покрај базен во Анталија, Гигоска позираше во мало бикини со анимал принт.

Гиговска неодамна откри дела ослабела 21 килограм, а на социјалните мрежи често постира фотографии на кои ја покажува своја нова линија, а нејзините фанови не се штедат на комплименти и лајкови.

Latest News

Десетте најзначајни настани во светот во 2021 година

10. Договорот за AUKUS На 15 септември, претседателот Џо Бајден, австралискиот премиер Скот Морисон и британскиот премиер Борис Џонсон заеднички...

More Articles Like This