January 19, 2022, 9:12 am

(Фото) Несекојдневна ситуација: Автомобил падна во езерце во Градски парк

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Автомобил „Пежо 206“ паднал во езерце во Градскиот парк во Скопје.

Засега не се познати причините за оваа незгода.

Фотографиите се објавени на Фејсбук групата „Ние сме од Скопје“.

Latest News

Десетте најзначајни настани во светот во 2021 година

10. Договорот за AUKUS На 15 септември, претседателот Џо Бајден, австралискиот премиер Скот Морисон и британскиот премиер Борис Џонсон заеднички...

More Articles Like This