January 17, 2022, 6:10 am

(Фото) Тешка сообраќајка во Центар

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Тешка сообраќајна несреќа се случи вечерва во општина Центар, На булевар бул. „11 Октомври“ на раскрсницата кај Собранието на Република Македонија и Универзитетска клиника по хируршки болести „Св.Наум Охридски“ се судрија две возила.

Полицијата е на местото на несреќата и во тек е увид.

Latest News

Десетте најзначајни настани во светот во 2021 година

10. Договорот за AUKUS На 15 септември, претседателот Џо Бајден, австралискиот премиер Скот Морисон и британскиот премиер Борис Џонсон заеднички...

More Articles Like This