January 17, 2022, 4:31 pm

ХАОС ВО „ЅВЕЗДИТЕ НА ГРАНД“: Аца Лукас пикна прсти во штекер, а Карлеуша…

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Во последното издание на Ѕвездите на Гранд како и обично, шоу направија Јелена Карлеуша и Аца Лукас, а Аца некаде пронајде продолжен кабел и ги пикна прстите во него.

karleusa

Прво Карлеуша беше во центарот на внимание кога во текот на настапот на Ријад Адемовиќ, кој повреден дојде во емисија, од него ги позајми штаките, а потоа Лукас  направи тотален хаос кога, додека пееше Марина Чавар, глумеше дека го удрила струја.

Како изгледаше тоа погледнете: (за настапот Ријадо Адемовиќ премотајте на 1:17:07, а за настапот на Марина Чавар на 2:26:40)

Latest News

Десетте најзначајни настани во светот во 2021 година

10. Договорот за AUKUS На 15 септември, претседателот Џо Бајден, австралискиот премиер Скот Морисон и британскиот премиер Борис Џонсон заеднички...

More Articles Like This