January 27, 2022, 9:37 am

Цеца вечерва настапува во Охрид – бројот на карти е ограничен

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Балканската ѕвезда Цеца Ражнатовиќ вечерва настапува во Охрид. Организаторите најавуваат ограничен број на карти.

Со долгогодишната посветеност на балканската сцена важи за една од најбараните пејачки на нашите простори! Нејзините безвременски хитови продираат низ многу генерации, станувајќи незаборавен дел од минато време кое се провлекува низ генерациите! На 14.08.2021 во Egoist Beach Bar & Restaurant ќе настапи Светлана Цеца Ражњатовиќ! Загарантирано комплетно уживање во саботната летна вечер!

Сабота, 14.08.2021, старт 20:00!

Понудите за влез се со резервации на маса со флаша по избор!

Индивидуални карти без маса 1500 денари!

*Почитувани, поради големата заинтересираност за настанот, картите се со ограничен број, Ексклузивно во Egoist Beach Bar & Restaurant.

Побрзајте да резервирате термин на: 071 381 382 или лично во Егоист Ресторан.

Објавата погледнете ја ТУКА.

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...

More Articles Like This