January 28, 2022, 12:10 pm

Четворица нaпаднале вработен на бензинска пумпа

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

На 04.01.2021 во СВР Скопје, Ж.С.(55) од Скопје пријавил дека на 03.01.2021 во 21.00 часот на неговото работно место на бензинска станица на ул.„Перо Наков“ бил физички нападнат од К.З, К.Н, Б.А и М.Ш.

По документирање на случајот, против нив ќе следува соодветен поднесок.

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...

More Articles Like This