January 28, 2022, 11:52 am

Paбoтник ce здoбил co тeшки пoвpeди пpи извpшyвaњe нa paбoтнитe зaдaчи вo село Черкези

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

На 14.10.2020 во 11.00 часот во СВР Куманово било пријавено дека во с.Черкези, кумановско, А.А.(43) од Куманово, додека вршел градежни работи на објект од училиште се здобил со тешки телесни повреди, констатирани во Ургентен центар Куманово.

Увид на местото на настанот извршила екипа од СВР Куманово.

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...

More Articles Like This