January 21, 2022, 1:14 pm

Аyдито на Наташа Беквалац смaчкaно од камиoн, фанoвите потрeсeни од нeсрeќaта

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Утрово во 09:35 часот во Белград српската пејачка Наташа Беквалац доживеала сообраќајна несреќа.

Според информациите на српските медиуми нејзиното Ауди буквално било смачкано од камион.

-Таа е добра и нема повреди. Возела буквално со 10 километри на час кога камионот го удрил нејзиниот автомобил. Тој се признал, а нејзиниот автомобил е прилично оштетен, вели извор близок до Беквалац.

Latest News

Десетте најзначајни настани во светот во 2021 година

10. Договорот за AUKUS На 15 септември, претседателот Џо Бајден, австралискиот премиер Скот Морисон и британскиот премиер Борис Џонсон заеднички...

More Articles Like This