January 28, 2022, 1:06 pm

(Видео) Се спаси за влакно: Полицаец успеа да избегне cyдap на чекор од него

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Американски полицаец успеа да избегне судир кој се случи на околу еден метар од него. Додека стоеше покрај паркирано возило, друго возило не успеа да закочи и удри со голема брзина во паркираното возило.

Погледнете што се случи:

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...

More Articles Like This