January 24, 2022, 11:44 am

(Фото) „Чecтo cyм гoлa, a ceкoгaш нajдoбpo oблeчeнa жeнa“: Карлеуша се пoфaли ceбecи кoлкy знae да биде жeшкa

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Поради провокативниот стајлинг популарната Карлеуша многу често е оценета како смела жена, но таа додава дека е храбра и жешка жена.

Секогаш имам покачена температура, се надевам не од корона, но јас сум жешка жена. Мене никогаш не ми е студено, ретко носам чорапи или облекувам нешто потопло.. Кога, малку подобро ќе размислам јас сум често гола, а секогаш сум најдобро облечена. Тоа е еден апсурд кој се случува на балканот, да една гола жена секогаш е најдобро облечена, истакнала Јелена Карлеуша за медиумите.

Latest News

Десетте најзначајни настани во светот во 2021 година

10. Договорот за AUKUS На 15 септември, претседателот Џо Бајден, австралискиот премиер Скот Морисон и британскиот премиер Борис Џонсон заеднички...

More Articles Like This