сопруга

Сопругата на Спасовски е нeгoвиoт eдинcтвeн кoнтaкт кoj ќe oди вo caмoизoлaциja

Министерот за внатрешни работи, Оливер Спасовски, пред два дена објави дека е позитивен на Ковид-19. Според протоколите, после позитивниот тест се испитале неговите контакти. Од Владата рекле дека уште од првиот момент најтесниот круг од кабинетот на министерот се во...

ДОЗНАЛА ДЕКА СОПРУГОТ ЈА ИЗНЕВЕРУВА: Му вратила на оригинален начин

До мојот сакан сопруг, Пред да се вратиш од далечниот пат, сакам да те известам за една малечка незгода што ми се случи со пик-апот кога паркирав на патчето пред гаражата. За среќа не беше многу лошо и не сум...

ОТКРИЛ ДЕКА СОПРУГАТА ГО ИЗНЕВЕРУВА: На љубовникот му составил урнебесна листа на барања

Еден изневерен маж на љубовникот на нејзината сопруга му составил листа на барања и ја објавил на Craigslist, најголемиот американски огласник. Неговиот оглас набрзо стана вирален, а ние ви го пренесуваме во целост. „До типот кој ми ја обработува сопругата....

ЈА ФАТИЛ СОПРУГАТА КАКО ГО ИЗНЕВЕРУВА СО НЕЈЗИНИОТ ШЕФ: На оригинален начин и се одмаздил

Изневерен маж пронашол навистина оригинален начин да и се одмазди на својата неверна сопруга, бидејќи таа го изневерила со нејзиниот шеф. И оставил препорака за хотелот, на интернет, кој нема конкуренција! Сликовито  опишал колку бил задоволен од хотелот, собите,...

(Видео)ЈА ,,ФАТИ“ СОПРУГАТА ВО КРЕВЕТ СО ДРУГ МАЖ: Снимал со мобилен за да ја покаже снимката на нејзината фамилија

Мажот кој ја фати сопругата во прељуба одлучи целата ситуација да ја сними со мобилен телефон. Во нејзината соба креветите никогаш не биле наместени кога тој се враќал од работа, а тоа му била прва „трага“ по која ја фатил...

ТРЕБАЛО ДА ГО ПОМИНЕ ЦЕЛ ВИКЕНД СО ЉУБОВНИКОТ:Сопругот се врати порано од службен пат, а потоа се случи ха ос!

Љубовник скриен во ормарот предизвика две полициски инте рвенции во Бремен. 38 годишната Германка била крајно одлучна да не го покажува љубовникот од ормарот, рече полицискиот портпарол. Одлучна до мера што и се заканувало асп ење. Со љубовникот требало да го...

МАЈКА НА ДВЕ ДЕЦА:Имам спиено со повеќе од 80 оженети мажи, а за нивните сопруги воопшто не ми е жал

43 годишната Луиза Дер Велд вели дека го живее секој ден како да е последен, признавајќи дека има љубовни афери со голем број на љубовници. Вдовицата и мајка на две деца, Луиза Ван Дер Велде признава дека после смртта...

СИТЕ ПЕСНИ И ГИ ПОСВЕТИ НА НЕА: Ова е жената која Бајага ја сака 36 години

Момчило Бајагиќ Бајага е еден од ретките српски музичари кој својот приватен живот го држи далеку од очите на јавноста. Сопругата на Бајага не се експонира во медиумите, а ретки се и прославите на кои се појавува со сопругот. Можеби...

(Видео)ВАКВА СНИМКА НЕМАТЕ ВИДЕНО: Жена го фати својот сопруг со љубовницата и настана хаос

Сопруга го фати својот неверен сопруг додека седеше во кафуле со својата љубовница. А тогаш... https://www.youtube.com/watch?v=VQGLiAHP_us
- Advertisement -spot_img

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...
- Advertisement -spot_img