НЕ БИЛО ТРАЧ ТУКУ ВИСТИНА: Ѓоковиќ ја изневерувал Јелена со оваа Индијка

Приказната на италијанскиот весник „Газета дело спорт“ добива нов тек, според кој изгледа дека боливудската афера на Новак Ѓоковиќ не била чаршиски муает. Пред извесно време се шушкаше дека Ноле имал авантура со една позната индиска актерка, Дупико Падукон, и...

(Видео) БЕРОВО ПРЕПОЛНО: Северина направи спектакл за кој долго ќе се зборува

Балканската музичка ѕвезда Северина вo саботата направи вистински спектакл во Берово каде настапи во рамки на Етно плоштад фестивалот. Над 30.000 лица го преплавија прекрасниот град и уживаа во големите хитови на Северина. Пејачката приреди спектакл за кој долго ќе се зборува.
- Advertisement -spot_img

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...
- Advertisement -spot_img